No more expenses
with us!

We provide free
accomodation for you

Cash advance after
one work week

We provide transportation
to every work unit

We can help with
debt relief

Řidič VZV - automobilový průmysl

  • Job offer is still active
  • Ubytování zdarma
903 €
Lozorno

Náplň práce:

  • práce v automobilové výrobě
  • nakládka / vykládka automobilových dveří
  • plastové výplně - obsluha vysokozdvižného vozíka v sklade
  • uskladnenie a následná administrácia
  • preprava materiálu po výrobnej hale
  • rôzne manipulačné práce podľa pokynov nadriadeného
  • práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů
  • 3 směnný provoz 7,5 hod/směnu. (po – pá)

Požadujeme:

  • požadujeme manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci - platný průkaz VZV

Nabízíme:

  • Výhodné platové podmínky 903 EUR + prémie . Výdělky kolem 850 – 1000 Eur v čistém
  • Možnost ubytování zdarma.
  • Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce Lozorno, SR
  • závodní stravování v nové jídelně, autobusová doprava firemní autobusem zajištěna
  • nástup možný IHNED

Are you interested in this job offer? Contact us