No more expenses
with us!

We provide free
accomodation for you

Cash advance after
one work week

We provide transportation
to every work unit

We can help with
debt relief

SVÁŘEČ CO2

  • Job offer is still active
  • Ubytování zdarma
SVÁŘEČ CO2
105 Kč/per hour
Lukov

SVÁŘEČ CO2

Oblast:

  • Strojírenství

Náplň práce:

  • svařování požárních dveří, stěn a revizních dvířek.
    svařování dle výkresové dokumentace, kompletace výrobků, zámečnické práce - broušení, vrtání.
  • Svařování na úrovni základního kurzu.
  • Pracovní doba: 6:00 - 14:30 hod.

Požadujeme:

  • požadujeme manuální zručnost.
  • SOU, SŠ vzdělání, základní znalost práce na PC
  • schopnost řešit praktické problémy, samostatnost, iniciativa, zodpovědný přístup k práci.
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost, odpovědnost za odvedenou práci, orienatce ve výkresové dokumentaci
  • platný průkaz CO2

Nabízíme:

  • plat 105 – 110 Kč/hod netto, stravné, cestovné nebo možnost ubytování zdarma.
  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce Lukov (okr. Zlín)
  • výhodné platové podmínky
  • nástup možný IHNED

Are you interested in this job offer? Contact us