No more expenses
with us!

We provide free
accomodation for you

Cash advance after
one work week

We provide transportation
to every work unit

We can help with
debt relief

Eletrikář

  • Job offer is still active
  • Ubytování zdarma
Eletrikář
27 000 Kč
Hodonín

Eletrikář

Náplň práce:

  • Budeš zodpovídat za odstranění závad a bezporuchový provoz výrobních zařízení, pomocných zařízení a technologií.
  • Nést odpovědnost za přidělené vyhrazené zařízení, provádět jeho údržbu a kontrolovat provádění revizí a periodických kontrol.
  • Přijímat hlášení o poruchách od ostatních pracovníků a odstraňovat je.
  • Provádět pravidelnou preventivní údržbu na strojních zařízeních.
  • Vést záznamy o poruchách pro statistické vyhodnocení a prevenci
  • Udržovat tech. dokumentaci v náležitém stavu a aktualizovat ji podle skutečného stavu.

Požadujeme:

  • Znalost hydraulických a pneumatických systémů (Festo).
  • Znalost čtení strojní a výkresové dokumentace.
  • Znalost práce s PC (MS Office) .
  • Fyzická a manuální zručnost. Samostatnost a zodpovědnost. Týmová práce.
  • Flexibilita, spolehlivost, pečlivost, přesnost.
  • Zkouška §14 vyhl. č.50/1978 sb., § 6. Výhodou znalost PLC systémů.

Nabízíme:

  • mzda 27.000 - 35.000,- + výkonnostní prémie
  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
  • místo výkonu práce Hodonín
  • výhodné platové podmínky, příspěvek na stravování
  • dovolená navíc, měsíční příspěvek na investiční životní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity, podpora zlepšovacích návrhů...
  • nástup možný IHNED

Are you interested in this job offer? Contact us