No more expenses
with us!

We provide free
accomodation for you

Cash advance after
one work week

We provide transportation
to every work unit

We can help with
debt relief

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE

  • Job offer is still active
  • Ubytování zdarma
17 000 Kč
Břeclav

Oblast:

  • Strojírenství

Náplň práce:

  • manuální zručnost, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směny – ranní/odpolední 8 hod)
  • fyzická zdatnost, čtení výkresů, montáž součástek a jednotek do výtahů a eskalátorů – jedná se o kovové části a skleněné
  • výplně v zábradlí eskalátorů a bočnic výtahů
  • zodpovědnost, samostatnost

Požadujeme:

  • praxe na montážích – vrtačka, akuvrták, šroubovák atd.
  • fyzická zdatnost, SOU – vyučení (není nutno v oboru)
  • manuální zručnost, alespoň základy čtení výkresů

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • ubytování zdarma
  • místo výkonu práce Břeclav
  • výhodné platové podmínky 17.000 – 22.000 Kč/hod
  • nástup možný IHNED

Are you interested in this job offer? Contact us