No more expenses
with us!

We provide free
accomodation for you

Cash advance after
one work week

We provide transportation
to every work unit

We can help with
debt relief

HORIZONTKÁŘ Přerov

  • Job offer is still active
  • Ubytování zdarma
110 Kč/per hour
Přerov

Nabízíme:
- hodinová mzda 110-170,- Kč / hod
- průměrná měsíční hrubá mzda po zapracování: 28.000,- Kč
- práce na horizontce typ WD 160 / W 200 se systémem CNC
- benefity: výkonnostní prémie, příplatky za přesčasy, víkendy, svátky, dovolená navíc, pracovní oděvy

Náplň práce:
- nastavení stroje, ustavení obrobku, vyrovnání a ustavení polohovadel a speciálních přípravků, frézování pomocí úhlových hlav
- seřízení stroje
- obsluha stroje – hrubování ploch a otvorů, frézování úkosů, konečné opracování ploch, vystružování přesných otvorů, řezání závitů
- vrtání speciálním nářadím na velké otvory

Požadujeme:
- praxi na horizontce
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- vazačský průkaz, jeřábnický průkaz (dálkové ovládání) výhodou
- ochota k práci na 3 směny
- samostatnost, zodpovědnost

Are you interested in this job offer? Contact us