ŘIDIČ/KA VZV - Laichingen (Německo)

Stav nabídky práce:
Nabídka je již ukončena

Oblast:

  • Logistika

Náplň práce:

  • práce s VZV ve skladu, řízení logistických procesů
  • hledání komponentů ve skladu a jejich kompletace
  • příprava a balení na základě dodacího listu
  • příjem zboží jako i vstupní kontrola
  • vnitropodnikový transport palet
  • práce ve 2- směnném provozu

Požadujeme:

  • platný průkaz VZV, výhodou průkaz nebo praxe na prodloužených vidlicích
  • ochotu pracovat nadčasy, občasné směny v sobotu
  • komunikativní úroveň němčiny podmínkou

Nabízíme:

  • práce na HPP na německou pracovní smlouvu
  • mzda od 9,50€/hod (po zapracování se zvyšuje ohodnocení)
  • příspěvek na ubytování
  • možnost získat dlouhodobé zaměstnání v Německu (nejedná se o turnusy)
  • možnost získat praxi
  • zlepšení jazykových schopností

Máte-li o práci zájem, kontaktujte nás:

  • telefonicky: +420 604 472 046, Katarína Remišová
  • životopisy zasílejte na e-mail: nabor@amikov.com
Soubory musí být menší než 6 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods.
Po odeslání formuláře bude společnost Amikov, s.r.o. (IČ 02273691) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální a pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám a to i mimo země EU, kde osobní údaje podléhají jiné právní ochraně.

Personální agentura

www.amikov.com

prace@amikov.com

+420 601 355 496