OPERÁTOR/KA VÝROBY - Lozorno (SR)

Stav nabídky práce:
Nabídka je již ukončena

Oblast:

  • Automobilový průmysl

Náplň práce:

  • práce v automobilové výrobě, laminování kožených dílů
  • kompletace dílů (automobilových dveří)
  • práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů
  • 3směnný provoz 7,5 hod/směnu.

Požadujeme:

  • požadujeme manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • min SOU
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme:

  • Výhodné platové podmínky 3,50 EUR/hod + prémie. Možnost ubytování zdarma.
  • Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce Lozorno, SR
  • příspěvek na stravu, autobusová doprava firemní autobusem Holíč – Lozorno a zpět zajištěna
  • nástup možný IHNED

Máte-li o práci zájem, kontaktujte nás:

  • telefonicky: +420 601 355 496, Kovařík Marek
  • životopisy zasílejte na e-mail: prace@amikov.com
Soubory musí být menší než 6 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods.
Po odeslání formuláře bude společnost Amikov, s.r.o. (IČ 02273691) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální a pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám a to i mimo země EU, kde osobní údaje podléhají jiné právní ochraně.

Personální agentura

www.amikov.com

prace@amikov.com

+420 601 355 496