INSTALATÉŘI Hamburk (Německo)

Stav nabídky práce:
Nabídka je již ukončena

Oblast:

  • Strojírenství

Náplň práce:

  • práce v Hamburku
  • komprimace topných rozvodů, instalace sprchových koutů, WC, umyvadel, koupací vany, dřezy
  • řezání, ohýbání a svařování trubek (topné trubky)
  • řezání závitů a vysekávání otvorů
  • opravy a údržba potrubí a sítí
  • kontrola rozvodů a zařízení
  • provádění drobných zednických úprav

Požadujeme:

  • hledáme jednotlivce i skupiny
  • nutno vlastní automobil, ubytování je vzdáleno od místa výkonu 15 km
  • praxe jako topenář/instalatér nutná min 1 rok
  • znalost němčiny alespoň na základní úrovni

Nabízíme:

  • dlouhodobá pracovní nabídka
  • možnost dělat přesčasy
  • plat 11 EUR/hod + 45 EUR diety / den
  • ubytování zajistíme 15 - 20 EUR/den.
  • práce pro německého zaměstnavatele - německá pracovní smlouva
  • hledáme skupiny o 2 nebo 3 pracovnících - jeden ze skupinu musí mluvit německy

Máte-li o práci zájem, kontaktujte nás:

  • telefonicky: +420 601 355 496, Kovařík Marek
  • životopisy zasílejte na e-mail: prace@amikov.com
Soubory musí být menší než 6 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods.
Po odeslání formuláře bude společnost Amikov, s.r.o. (IČ 02273691) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální a pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám a to i mimo země EU, kde osobní údaje podléhají jiné právní ochraně.

Personální agentura

www.amikov.com

prace@amikov.com

+420 601 355 496