ELEKTRIKÁŘ/KA - Ehlershausern/Burgdorf (Německo)

Stav nabídky práce:
Nabídka je aktivní

Oblast:

  • Řemeslné a dělnické profese, Technika a Elektrotechnika, Telekomunikace

Náplň práce:

  • Pro našeho kooperačního partnera, německou agenturu, hledáme Elektrikáře/ku s termínem nástupu ASAP.
  • instalace a plánoání SAT zařízení
  • čtení výkresů
  • opravy mycích automatů a sušiček
  • poradenství v oblasti elektra
  • poradenství pro osvětlovací tělesa pro venkajší i vnitřní použití
  • garance dlouhodobé práce při oboustranné spokojenosti

Požadujeme:

  • vyučení a praxe v oboru
  • němčina na komunikatvní úrovni (schopnost porozumět psanému a mluvenému a odpovídat v ucelených větách
  • vlastní auto
  • ochotu pracovat i nadčas
  • předpokladem je samostatnost při práci

Nabízíme:

  • neměcká pracovní smlouva
  • mzda 13,-€/hod brutto +20€ denní dieta netto
  • ubytování zprostředkované a hrazené zaměstnavatelem
  • Vánoční prémie s ukončením listopadu
  • příplatky za nadčas (při naplnění pracovního konta s více než 174 hodinama)
  • možnost získat praxi ve svém oboru v německy mluvíci zemi a tím i odrazový mostík pro práci v zahraničí
  • možnost zdokanlit se v jazyku

Máte-li o práci zájem, kontaktujte nás:

  • telefonicky: +420 604 472 046, Repičová Katarína
  • životopisy s předmětem pracovní nabídky zasílejte na e-mail: nabor@amikov.com
Soubory musí být menší než 6 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods.
Po odeslání formuláře bude společnost Amikov, s.r.o. (IČ 02273691) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální a pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám a to i mimo země EU, kde osobní údaje podléhají jiné právní ochraně.

Personální agentura

www.amikov.com

prace@amikov.com

+420 601 355 496